پنج شنبه 25 مرداد 1397اخبار
اطلاعیه
آموزش
بهداشت
تعاونی

مونسان در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های خارجی تأکید کرد رشد 38درصدی ورود گردشگران خارجی در 4 ماه

23 مرداد 1397

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های خارجی که در محل باشگاه خبرنگاران خارجی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: «در دولت یازدهم و دوازدهم به موضوع گردشگری توجه ویژه‌ای شده است.»

نمایش

تفاهم‌نامه ایجاد اشتغال پایدار با سازمان برنامه و بودجه و صندوق توسعه ملی در قالب تبصره ماده 18 قانو

21 مرداد 1397

ایجاد اشتغال در زمینه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی سه هزار میلیارد تومان بودجه از دولت، نظام بانکی و صندوق توسعه ملی تأمین می‌شود. ۱۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی، 5 هزار میلیارد تومان از منابع سازمان هدفمندی و ۱۵ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به‌علاوه ۳۰ هزار میلیارد تومان از نظام بانکی برای ایجاد یک‌میلیون فرصت شغلی اختصاص یافته است.»

نمایش

شرط بهره‌گیری گردشگری از فرصت ارز واقعی

21 مرداد 1397

سرانجام سیاست‌های جدید ارزی بانک مرکزی اعلام شد و با توجه به حاکم بودن نرخ‌گذاری براساس نظام عرضه و تقاضا در آن، پیش‌بینی می‌شود پس از گذشت ماه‌ها بالاخره آرامش به این بازار بازگردد.

نمایش

استفاده از ارز دیجیتال گردشگری در دستور کار دولت

20 مرداد 1397

رئیس هیات‌مدیره جامعه گردشگری الکترونیکی ایران از فعال شدن درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال شناخته شده در سامانه‌های فروش مراکز گردشگری و هتل‌ها و شرکت‌های مسافرتی همانند شرکت‌های بین‌المللی پذیرنده ارزهای دیجیتال رایج در آینده نزدیک خبر داد.

نمایش

۸دلیل اهمیت تلفن‌همراه در هتلداری

17 مرداد 1397

پیشرفت‌های تکنولوژیکی، به‌ویژه تکنولوژی‌های تلفن‌همراه، عمر بشر را تا حد زیادی تحت‌تاثیر قرار داده‌اند. خواندن ایمیل‌ها از طریق گوشی‌های هوشمند یا چک کردن اخبار به‌صورت آنلاین به واقعیت‌های امروز تبدیل‌شده است.

نمایش

ابزار خنثی‌سازی تحریم‌ها در دست گردشگری

16 مرداد 1397

دور نخست تحریم‌های ایالات‌متحده‌آمریکا علیه ایران از امروز اجرایی می‌شود و بی‌گمان اقتصاد کشور را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد. مساله‌ای که از امروز مطرح است و بدل به دغدغه‌ای ملی می‌‌شود این است که

نمایش
آرشیو اخبار >>
اتحاديه هتلداران تهران در سال 1328 همزمان با رشد و توسعه فعاليتهاي جهانگردي راه‌اندازي شد، از زمان تأسيس آن يکي از قديمي‌ترين اتحاديه‌ها در کشور محسوب مي‌شود. و نقش مؤثر و بسزايي در توسعه هتلها، و نیز کمک به تصويب قوانين مرتبط با اين صنعت و کاهش قوانين دست و پا گير داشته است.

اتحادیه از زمان تأسیس تا کنون فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشته است.
اطلاعات تهران
ادارات و سفارتخانه ها
صرافی ها
جاذبه های گردشگری
آژانسها ی مسافرتی
تور مجازی
جاذبه های گردشگری
گالری تصاویر
میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 193-15745
88865286
©2018 Tehran Hoteling, All Right Reserved