یک شنبه 19 اردیبهشت 1400
جزئیات خبر
1397/12/11 - راه‌اندازی سامانه جامع الکترونیکی «گردشگری» استان تهران
استاندار تهران از راه‌اندازی سامانه جامع الکترونیکی «گردشگری» استان تهران با هدف افزایش کیفیت و کمیّت خدمات در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، انوشیروان محسنی بندپی ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد خدمات سفر استان تهران با اشاره به اینکه توسعه گردشگری داخلی هدف محوری ستاد خدمات سفر است اظهار داشت: امکانات طبیعی بسیاری در کشور جهت رونق صنعت گردشگری داخلی به ویژه در شرایطی که ارز گران شده وجود دارد که باید از آن بهره‌برداری کرد.
وی بیان کرد: استان تهران تمام تلاش خود را برای بهره‌گیری از داشته‌ها و ظرفیت‌های گردشگری خود به کار می‌گیرد و از آنجا که در ایام نوروز بسیاری از منازل در استان تهران تخلیه می‌شود بنابراین تأمین امنیت آن‌ها امری ضروری است که بار آن بر دوش نیروی انتظامی قرار دارد.
استاندار تهران افزود: با توجه به محدودیت تجهیزات و امکانات لجستیکی نیروی انتظامی، در قالب املاک تملیکی ۲۵۰ ماشین در اختیار نیروی انتظامی قرار می‌گیرد.
محسنی‌بندپی با اشاره به لزوم حفظ حرمت، تکریم و پاسخگویی به مردم گفت: فشارهای اقتصادی سبب شده تا آستانه تحمل مردم پایین بیاید از این‌رو باید با اخلاق‌مداری متأثر از فرهنگ غنی و آموزه‌های دینی به مردم خدمت کنیم.
وی در پایان با اشاره به ضرورت افزایش کیفیت و کمیّت خدمات ایام نوروز خاطرنشان کرد: سامانه جامع الکترونیکی گردشگری در استان تهران راه اندازی می‌شود.
منبع: خبرگزاری فارس


میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 193-15745
021-88865286
©2019 Tehran Hoteling, All Right Reserved