چهار شنبه 17 خرداد 1402
جزئیات خبر
1401/02/20 - برگزاری نخستین سمپوزیوم هتلداری و آموزش‌های بین‌المللی در جزیره کیش
به‌گزارش میراث آریا، با توجه به برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، به منظور آشنایی فعالان و مدیران هتل‌های ایران با آخرین روش‌های روز آموزشی در هتل‌ها و همچنین بررسی روش‌های توانمندسازی نیروی انسانی در بخش‌های مختلف تاسیسات اقامتی، رویداد سمپوزیوم هتلداری و آموزش‌های بین‌المللی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱برنامه‌ریزی شده است.
پویا قائم‌مقامی، مدیرعامل موسسه بین‌المللی مانا گفت: «ایران به عنوان چهارمین داوطلب متقاضی آموزش در گردشگری از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)‌ شناخته شده است که این مهم اهمیت اجرای دوره‌های آموزشی را برای بخش‌های مختلف خدمات‌رسان در حوزه گردشگری ایران دوچندان می‌کند.»
ناتالیا بایونا، رئیس آموزش و نوآوری سازمان جهانی گردشگری، نیز به صورت ویدئو کنفرانس د ر این رویداد سخنرانی خواهد کرد.
قائم‌مقامی همچنین اشاره کرد: «فرصت‌های آموزشی خوبی در جامعه جهانی برای ارتقای سطح کیفی خدمات در هتل‌ها فراهم است که مهمترین آن آکادمی سازمان جهانی گردشگری است و امیدواریم همزمان با برگزاری این رویداد، مقدمات اجرای دوره‌های آکادمیک در ایران فراهم شود.»
شایان ذکر است در این رویداد ملی که در هتل آرامیس پلاس جزیره کیش برگزار می‌شود، چهره‌های علمی و دانشگاهی در بخش گردشگری و نیز مدیران موفق هتل‌های ایران، سخنرانی و ارائه خواهند داشت.
گفتنی است اولین سمپوزیوم هتلداری و آموزش‌های بین‌المللی توسط موسسه بین‌المللی مانا با حمایت سازمان جهانی گردشگری و مشارکت جامعه هتلداران ایران و سایر مجامع مرتبط با هتلداری کشور برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ثبت نام در این رویداد به سایت www.manaseir.com مراجعه کنند. (به گزارش سایت خبری میراث آریا)


میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 1579617714
021-88865286
©2019 Tehran Hoteling, All Right Reserved