چهار شنبه 29 فروردین 1403
جزئیات خبر
1402/08/24 - مهندس ضرغامی در بازدید از دهکده گردشگری دشت‌بهشت قم: مجموعه‌های گردشگری متعلق به عموم مردم است.
به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ از بخش‌های مختلف دهکده تفریحی، گردشگری و اقامتی دشت بهشت در روستای نایه بخش خلجستان استان قم بازدید کرد.
او در این بازدید در سخنانی به سیاست‌های دولت در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون، موانع ۵۰ پروژه بزرگی که به دلایل مختلف دچار اشکال شده بود، برطرف شده و این مجموعه‌ها اکنون خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه می‌دهند.
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: مجموعه دشت بهشت، مجموعه بزرگی است. من از سرمایه‌گذار این مجموعه تشکر می‌کنم. در این موقعیت طبیعی که هیچ امکاناتی وجود نداشت احداث این مجموعه گردشگری کار ارزشمند و بزرگی است.
مهندس ضرغامی اضافه کرد: مجموعه‌های گردشگری متعلق به عموم مردم است. کسی فکر نکند این مجموعه‌ها به محلی برای حضور افراد خاص و مرفه تبدیل می‌شود. این مجموعه‌ها متعلق به مردم است و سیاست دولت نیز این است که مجموعه‌های گردشگری در اختیار مردم باشد.
بعضی می‌گویند پیگیری سرویس‌های بهداشتی در شأن من نیست
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ادامه به موضوع پیگیری‌های خود درباره سرویس‌های بهداشتی اشاره کرد و افزود: حوزه‌های علمیه ما و علمای گرانقدر ما سال‌هاست که در باب طهارت و در باب نماز بحث می‌کنند اما آن طور که شایسته بود کارنامه موفقی در این باره نداشتیم. از این رو موضوع مهم سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها را پیگیری می‌کنیم. من این موضوع را در تمام سفرها و بازدیدها پیگیری و دنبال می‌کنم.
مهندس ضرغامی افزود: بعضی می‌گویند این موضوعات در شان وزیر نیست. اما وزیر بالاترین افتخارش این است که به مردم خدمت کند و در جایی در جاده‌های کشور اگر مردم مشکلی برای نمازخواندن و استفاده از سرویس بهداشتی داشتند، این مشکلات را برطرف کند. این‌ها برای وزیر افتخار است. (به گزارش سات خبری میراث آریا)


میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 1579617714
021-88865286
©2019 Tehran Hoteling, All Right Reserved