یک شنبه 27 خرداد 1403
جزئیات خبر
1402/12/19 - نظارت ویژه وزارت بهداشت بر مراکز اقامتی و تفریحی در تعطیلات نوروز 1403
بهرام عین‌الهی در گفت‌وگو با میراث‌آریا آماده باش حوزه بهداشت و بازرسی های گروه های بهداشتی در ایام تعطیلات نوروزی را گسترده و با اهمیت توصیف کرد و گفت: در این ایام اماکن اقامتی، تفریحی و همچنین مراکز تهیه، عرضه و توزیع مواد غذایی به منظور پیشگیری از بروز بیماریها و مسمومیت ها به دقت بررسی و نظارت می شوند. همچنین همکاران اورژانس در این ایام با آمادگی ۱۰۰ درصدی در کنار مردم حضور دارند.
وزیر بهداشت به افزایش آمار حوادث و سوانح ترافیکی در ایام نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: متأسفانه در این ایام میزان حوادث ترافیکی نسبت به دیگر ایام سال، بالاست که البته اورژانس کشور و مراکز درمانی برای خدمت رسانی در آمادگی کامل به سر می برند؛ اما از مردم عزیز هم می خواهیم قوانین رانندگی را رعایت کنند و امیدواریم که در تعطیلات نوروز امسال شاهد کاهش سوانح، تلفات و مصدومیت ها باشیم.
عین‌الهی با تأکید بر این که در تعطیلات نوروزی، پزشکان متخصص در همه بیمارستان‌ها حضور خواهند داشت، گفت: بر اساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت، حضور متخصصان در رشته های مختلف در بیمارستان ها مورد تاکید است تا خدمات مطلوب درمانی به بیماران ارائه شود. (به گزارش سایت خبری میراث آریا)


میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 1579617714
021-88865286
©2019 Tehran Hoteling, All Right Reserved